„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života“

Coco Chanel

„Obličej, který Vám nadělila příroda, budete mít ve dvaceti. Je jenom na Vás, jak bude vypadat, až Vám bude padesát.“

Coco Chanel

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Hloubkové ošetření pleti, které bylo vyvinuté v laboratořích v Paříži. Patentovaná metoda, která okamžitě omlazuje, zkrášluje a dodává pleti dokonalý vzhled. Podle specifických problému pokožky se zvolí kompaktní séra, které jsou vpravovány do pokožky za pomocí patentovaného high-tech přístroje HCE Hydraderm Celullar Energy / Cathiodermie/. Dokonalá výživa pleti, maximální hydratace, vyhlazení kontur, omlazení a zpevnění pleti již po prvním ošetření. To vše je GUINOT.

„Dopřejte Vaši pleti pocit luxusu s ihned viditelnými výsledky.“

 • HYDRADERMIE

  „ošetření šité na míru“, Tajemství ukryté v aktivních složkách.

  Vyživující ošetřeni – 90 minut

  Rozzáření pleti a obnovení vitálních funkcí pokožky, výživa pomocí mastných kyselin. Dochází k odstranění unaveného vzhledu pleti, zvyšuje se okysličení buněk. Pokožka je pružná a vláčná. Ošetření s vysoce účinnými látkami pro hlubokou regeneraci pleti.

  1250,- Kč


  Ošetření sensitive - 90 minut

  Ochranný štít pro pleť, zklidnění podráždění a začervenání pleti, zmírnění pocitu napětí pokožky, posílení kožní bariéry a přirozené obranyschopnosti pleti. Speciální léčivý komplex Lymphokinine – revitalizuje citlivou pokožku a posiluje její přirozenou obranyschopnost. Výsledkem je krásně zklidněná pleť s pocitem úlevy a hebkosti.

  1250,- Kč


  Ošetření problematické pleti - 100 minut

  Pro zdravý vzhled pleti. Ošetření má antibakteriální účinky, díky komplexu Sebocinide dochází k regulaci tvorby kožního mazu, pH pokožky se vyrovnána a póry jsou stažené. Komplex L ´Acnicinide řeší problémy aknózní pleti. Pleť je krásně zmatněná a jemná. Vhodné pro smíšenou, mastnou a problematickou pleť v kombinaci s programem AKNE více...

  1290,- Kč


  Ošetření pigmentových skvrn – 100 minut

  Profesionální a cílené zesvětlení pigmentových skvrn v kombinaci s intenzivním vyhlazením. Díky Melanoxylu, který snižuje produkci melaninu dochází k redukci skvrn a zároveň blokuje tvorbu nových. Pokožka je krásně barevně sjednocena a projasněna. Vhodné pro všechny druhy pleti v kombinaci s programem CHP - více...

  1290,- Kč


 • HYDRADERMIE LIFT

  „lifting bez skalpelu“ Excelentní ošetření na zpevnění a vyhlazení pleti . Nadstandartní péče, která poskytuje specifické řešení konkrétních potřeb pleti

  Lift Summum /Vyhlazení pleti – 90minut

  „remodelace a omlazení“ ošetření, které dodá Vaši pleti ztracenou pevnost a obnoví patřičnou pružnost pokožky. Ošetření vede ke stimulaci elastinových vláken a díky superkoncentrovanému séru, které proniká přímo do buněk dochází k vypnutí kontur. Speciální dynalift a lift firming komplex koriguje ochabnutí pleti, tvorbou nového ochranného zpevňujícího filmu na povrchu pleti. Výsledkem je dlouhodobý mladistvý vzhled pleti, pokožka je pružná a vyhlazená.

  1390,- Kč


  Age logic/ Protivráskové – 120 minut

  „protivráskový zmizík“ revoluční ošetření posilující přímo svaly obličeje. Aktivní složky ATP a Oxynergin dodávájí energii přímo do buněk, aktivuje se regenerační schopnost buněk a pleť získá znovu pevný vzhled, jemnost a krásu. Dochází k vyhlazení vrásek a navrácení pevnosti a pružnosti.

  1650,- Kč


 • OČNI PÉČE

  „okno do lidské duše“ Dopřejte si tuto speciální péči a Vaše oči budou nádherně zářit!

  Hydradermie Lift Yeux - oční lifting – 50 minut

  Vypínací kůra pro unavené oční okolí. Ošetření zaměřené na stimulaci očních svalů, které navrací očnímu okolí pevnost, hydrataci a vitalitu. Vrásky a vějířky se vyhladí a oční okolí bude rozzářené, zpevněné a dokonale vyživené.

  790,- Kč


  Eye Logic / Omlazení očního okolí – 50 minut

  Nejkoncentrovanější luxusní péče o oční okolí. Tato intenzivní péče vyhladí otoky, zesvětlí tmavé kruhy, posílí povadání očních víček.

  Přístrojové ošetření, které redukuje a zpomaluje proces stárnutí pokožky v oblasti očního okolí.

  950,- Kč